Vangstregistratie van NVWA naar RVO

Gepubliceerd op:
31 augustus 2021

Heeft u een vraag over de vangstregistratie? Of wilt u een melding doen? Dan neemt u vanaf 1 september 2021 contact op met ons team Vangstregistratie. Wij hebben dit overgenomen van de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA).

Hoe bereikt u ons?

U neemt geen contact meer op met uw NVWA-inspecteur, maar met ons team Vangstregistratie. U kunt bellen of een WhatsApp-bericht sturen naar het nummer 088 042 00 00. Of stuur een e-mail naar vangstregistratie@rvo.nl. Gaat het om een vaartuig kleiner dan 12 meter? Dan kunt u uw vraag stellen via elite@rvo.nl.

Tijdens kantoortijden (08:30 tot 17:00 uur) reageren wij zo snel mogelijk. U kunt ons bellen buiten kantoortijden, maar wel alleen als er spoed is bij uw situatie. Bijvoorbeeld als u een bericht niet op tijd verzonden krijgt door een storing. En u hierdoor niet verder kunt varen.

Waarom nemen wij de vangstregistratie over?

De NVWA heeft als kerntaken toezicht en handhaving. Daarom nemen wij nu de vangstregistratie en het beantwoorden van vragen over van de NVWA.

Meer weten?

Wilt u meer weten over de vangstregistratie? U vindt meer informatie op:

Bent u tevreden over deze pagina?