Contact met NBSO Duitsland | RVO.nl | Rijksdienst

Service menu right

Contact met NBSO Duitsland

29-01-2021

NBSO’s, Netherlands Business Support Offices, zijn handelskantoren van de Nederlandse overheid in het buitenland. Een NBSO helpt u bij het vinden van vertegenwoordigers, samenwerkingspartners, marktinformatie en informatie over lokale wet- en regelgeving.

Op een NBSO staan een Nederlandse Chief Representative en een lokale Deputy Representative voor uw klaar. Hieronder vindt u de contactmogelijkheden voor de NBSO's in Frankfurt, Hamburg en Stuttgart:

NBSO Frankfurt

Friedrich-Ebert-Anlage 36
60325 Frankfurt am Main
T: +49 692 4433 3133 / +49 692 4433 3144
E: nbso-fra@minbuza.nl
Linkedin
Twitter

Chief Representative

Dhr. Julian Wolff
M: +49 176 1244 3311
E: julian.wolff@minbuza.nl
Vlog Julian Wolff

Deputy Representative

Mevr. Amélie Speckenbach
M: +49 176 1244 3322
E: amelie.speckenbach@minbuza.nl

NBSO Hamburg

c/o Digital Hub Logistics
St. Annenufer 2
20457 Hamburg
E: nbso-hamburg@minbuza.nl
Linkedin
Twitter

Chief Representative

Mevr. Sigrid Streifer
T: +49 151 6562 8559
E: sigrid.streifer@minbuza.nl

Deputy Representative

Mevr. Patricia van der Werf
M: +49 176 12443344
E: patricia-vander.werf@minbuza.nl

Deputy Representative

Dhr. Wiet van der Linden
M: +49 176 7673 6546
E : w-vander.linden@minbuza.nl

NBSO Stuttgart

Kleiner Schloßplatz 13-15
D-70173 Stuttgart
T: +49 711 8703 8550
E: info@nbso-stuttgart.de
Linkedin
Twitter

Chief Representative

Mevr. Agaath Hulzebos
T: +49 711 8703 8550
E: hulzebos@nbso-stuttgart.de

Deputy Representative

Mevr. Mirjam Mulder
T: +49 711 8703 8551
E: mulder@nbso-stuttgart.de

Bent u tevreden over deze pagina?

Verplichte velden zijn gemarkeerd met een *
Mogen wij u benaderen voor een gebruikersonderzoek?
De komende tijd zoeken wij testers voor het nieuwe ontwerp van onze website. Wij zijn benieuwd naar uw mening en gaan graag met u in gesprek. Een online interview duurt maximaal 45 minuten.