Vanggewassen EA wijzigen 2021
Voor uw ecologisch aandachtsgebied (EA) geeft u veranderingen van vanggewassen door in de Gecombineerde opgave. Veranderingen van vanggewassen als volgteelt kunt u doorgeven tot en met 15 oktober. Hiervoor krijgt u geen termijnkorting. Heeft u vanggewassen als hoofdteelt? Dan kunt u een wijziging tot en met 11 juni doorgeven.
Datums op tijd doorgeven
Gaat u eerder of later inzaaien of oogsten dan u heeft opgegeven in de Gecombineerde opgave? Geef dan die nieuwe ingangsdatum van de 8-weken periode aan ons door. Dit doet u uiterlijk op de dag dat u echt gaat inzaaien of oogsten. U kunt geen datum in het verleden opgeven in de Gecombineerde opgave. Wees er dus op tijd bij.
Welke veranderingen doorgeven
Wat moet u aan ons doorgeven?
- Veranderingen in vanggewassen (gewas en/of categorie).
- Aangepaste inzaaidatum van volgteelten.
- Veranderingen in de oogstdatum van een hoofdgewas.
- Wisselingen in de percelen die u voor vanggewassen gebruikt. U mag vanggewassen inzaaien op andere percelen dan u heeft doorgegeven bij uw originele aanvraag.
Heeft u een te kleine oppervlakte opgegeven als EA? Zorg dat u dit op tijd verandert in de Gecombineerde opgave. U kunt na 11 juni uw EA niet meer aanvullen. Dat tellen wij niet meer mee in de beoordeling van uw aanvraag.
Stappenplan gegevens doorgeven
U kunt de gegevens van uw vanggewassen makkelijk aanpassen:
- Klik hieronder op Vanggewassen wijzigen.
- Ga naar Gecombineerde opgave en klik op Doen.
- Klik onder het kopje Aanpassen volgteelten Ecologisch aandachtsgebied op de knop Regelingen-Grondgebonden.
- Selecteer de percelen en pas de gegevens aan.
- Klik op Opslaan of Opslaan en volgend perceel.
- Ga naar Ondertekening en verstuur uw aangepaste opgave met een TAN-code. Bent u met eHerkenning ingelogd? Dan kunt u ook met eHerkenning ondertekenen.
Vragen over vanggewassen wijzigen?
- Ministerie van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit