Informatiebijeenkomst Minder energieverbruik in de schelpdiersector

De inhoud van deze pagina is gecontroleerd op 13 augustus 2026

Wilt u investeren in uw vissersvaartuig om brandstof, energie en geld te besparen? Vanaf 28 september 2026 kunt u de subsidie Minder energieverbruik in de schelpdiersector aanvragen. Op vrijdag 4 september 2026 is er een informatiebijeenkomst over deze subsidie. Aanmelden kan tot en met vrijdag 28 augustus 2026.

Datum:
vrijdag 4 september 2026
09:30 - 12:00
Locatie:
Nederlandse Mosselveiling B.V.
Dregweg 2
4401LD Yerseke
NL
Deelname:

Deelname is gratis
Aanmelden tot en met vrijdag 28 augustus 2026

Organisatoren:
  • Visserij Innovatie Netwerk (VIN)
  • Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO)

Programma

Het Visserij Innovatie Netwerk (VIN) organiseert de informatiebijeenkomst samen met de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO). Tijdens de bijeenkomst geven experts van RVO uitleg over de subsidie. Zij leggen uit voor welke investeringen u subsidie kunt krijgen, wat de voorwaarden zijn en hoe u de aanvraag doet. U kunt ook uw vragen stellen. 

Bij de bijeenkomst zijn vertegenwoordigers van verschillende scheepswerven aanwezig. Zij kunnen vragen beantwoorden over mogelijke technische aanpassingen en verbouwingen aan uw vaartuig. 

Aanmelden

Wilt u bij deze bijeenkomst aanwezig zijn? Meld u uiterlijk op vrijdag 28 augustus aan met het aanmeldformulier. 

Wij gaan zorgvuldig om met uw persoonsgegevens. Lees meer over ons privacybeleid.

Verplichte velden zijn gemarkeerd met een *.

Hoort bij:
Visserij

Uitgelicht

Lees meer over de veranderingen in 2026

Blijf op de hoogte met de Mailing Agrarisch ondernemen en Visserij & Aquacultuur

Heeft u vragen over visserij of aquacultuur?

Uw registratie bij ons