Inspiratietour naar Cargill, Strohm en Phoenix Metals
De inhoud van deze pagina is gecontroleerd op 28 september 2026
Bent u ondernemer in de industrie of energiesector? En wilt u meer weten over verduurzaming en het toekomstbestendig maken van uw bedrijf? Bezoek de bedrijven Cargill, Strohm en Phoenix Metals tijdens deze inspiratietour. U ziet voorbeelden in de praktijk en leert van hun aanpak.
Datum:
vrijdag 6 november 2026
09:30 - 17:00 Deelname:
Deelname is gratis
Organisatoren:
- Rijksdienst voor Ondernemend Nederland
Wat gaat u zien?
De inspiratietour neemt u mee naar het Noordzeekanaalgebied. U krijgt 3 praktijkvoorbeelden te zien van bedrijven die werk maken van verduurzaming:
- Cargill:
In Zaanstad bekijkt u de vorderingen van cacaoproducent Cargill op het gebied van verduurzaming van processen. - Strohm:
In de haven van IJmuiden werkt het innovatieve bedrijf Strohm aan sterke, lichte buizen die olie, gas, waterstof of CO2 veilig kunnen doorvoeren. Ze roesten niet, zijn makkelijk te installeren en gaan langer mee. Wat bijdraagt aan duurzamer werken. - Phoenix Metals:
Dit bedrijf gebruikt industriële reststromen, zoals staalslakken, om kritische metalen terug te winnen op een volledig duurzame en circulaire manier.
Programma
Vrijdag 6 november
- 09:00 uurVerzamelen op station Zaandam
- 09:30 uurVertrek per bus
- 09:40 uurWelkom en presentatie bij Cargill
- 13:15 uurVertrek per bus naar IJmuiden
- 13:40 uurBezoek Strohm en Phoenix Metals
- 16:30 uurVertrek per bus naar treinstation Zaandam
Aanmelden
Meld u aan en laat u inspireren door voorbeelden uit de praktijk van duurzame productie.
Er is een beperkt aantal plaatsen beschikbaar, dus meld u snel aan.
In opdracht van:
- Ministerie van Economische Zaken en Klimaat
Uitgelicht

Elektriciteitsnet overbelast?

Duurzame resultaten
