Sectorstudie Bangladesh: kansen in de zuivelindustrie
Bangladesh biedt kansen voor Nederlandse ondernemers voor samenwerking in de zuivelindustrie. U leest er alles over in het rapport: 'Sector Study Dairy Bangladesh'. Download het document gratis onderaan deze pagina.
Dit rapport is opgesteld naar aanleiding van onderzoek naar de zuivelindustrie in Bangladesh. Hierin zijn ook de rundvleessector en de leersector meegenomen.
Kansen voor Nederlandse ondernemers
De vraag naar melk en vlees stijgt snel in Bangladesh. Dit heeft verschillende redenen. Bangladesh heeft een groeiende bevolking die ook steeds rijker wordt. Mensen eten ook meer gevarieerd en willen meer dierlijke eiwitten in hun voeding.
Jonge boeren zien daarom goede kansen in de veehouderij, ze verdienen hier meer geld mee dan met gewone landbouw. Ook verbouwen steeds meer boeren voer voor koeien. Dit helpt de sector verder te groeien. Verder steunt de Wereldbank Bangladesh met $ 500 miljoen voor de ontwikkeling van de veeteelt. Dit geld helpt boeren om moderne technieken te gebruiken en beter voor het milieu te zorgen.
Kortom, de toekomst ziet er goed uit voor de zuivel- en vleesindustrie in Bangladesh. Dit biedt Nederlandse ondernemers kansen voor investeringen en samenwerkingen in deze sector.
Download het rapport
Benieuwd naar uw mogelijkheden in de ontwikkeling van de zuivel- en vleesindustrie in Bangladesh? Download dan hieronder het rapport met uitgebreide informatie.
Meld u aan voor onze sectorupdates
Wilt u maandelijks onze marktrapporten, blogs en nieuwsberichten over uw sector in uw mailbox ontvangen? Meld u dan aan voor onze sectorupdates en blijf op de hoogte!
Meer weten?
Heeft u vragen of wilt u persoonlijk advies? Onze regioadviseurs geven u graag advies op maat voor zakendoen in het buitenland.
- Ministerie van Buitenlandse Zaken



