Contact met NBSO China

Gepubliceerd op:
20 maart 2019
Laatst gecontroleerd op:
6 maart 2024

NBSO's, Netherlands Business Support Offices, zijn handelskantoren van de Nederlandse overheid in het buitenland. Een NBSO helpt u bij het vinden van vertegenwoordigers, samenwerkingspartners, marktinformatie en informatie over lokale wet- en regelgeving.

Op een NBSO staan een Nederlandse Chief Representative en een lokale Deputy Representative voor uw klaar. Hieronder vindt u de contactmogelijkheden voor de NBSO's in Chengdu, Nanjing, Qingdao en Shenzhen:
 

NBSO China

Linkedin
Website

NBSO Chengdu

Square One, office 2204
No 18 Dongyu Street
Chengdu 610016
T: +86 28 8692 3061 /+86 28 8692 3062
F: +86 28 8532 5764
E: nbsochengdu@nbsochengdu.com

Chief Representative

Dhr. Xavier van de Par
T: + 86 188 8401 9606
E: xavier@nbsochengdu.com

Deputy Representative

Mevr. Ayong Xi
T: +86 139 8177 9240
E: Ayong@nbsochengdu.com

NBSO Nanjing

Office 4701, 47/F
Intercontinental Nanjing
No. 1 Zhongyang Road, Gulou District
Nanjing, 210008
T: +86 25 8470 3707 / +86 25 8470 3708
F: +86 25 8470 3709
E: nbsonanjing@nbsonanjing.com

Chief Representative

Dhr. William van Tongeren
T: +86 183 8207 6420
E: william@nbsonanjing.com

Deputy Representative

Dhr. Richard He Lin
T: +86 138 0516 3279
E: richard@nbsonanjing.com

NBSO Shenzhen

Room 1907A, Excellence Century Center Tower 4
No. 2030 Jintian Road, Futian District, Shenzhen 518000
China 
E: nbsoshenzhen@nbsoshenzhen.com

Chief Representative

Dhr. Aniel Kerkvliet
T: +86 180 3307 1273
E: aniel@nbsoshenzhen.com

Deputy Representative

Mevr. Chloe Liu
T: +86 180 3307 6863
E: chloe@nbsoshenzhen.com
 

NBSO Qingdao

A-2505, Top Yihe International
10 Hong Kong Middle Road, Shinan District
Qingdao 266071, Shandong Province
T: +86 532 6677 7515 / +86 532 6677 7517
F: +86 532 6677 7519
E: nbsoqingdao@nbsoqingdao.com

Chief Representative

Mevr. Ming Eikelenboom
T: +86 186 5329 9947
E: ming@nbsoqingdao.com

Deputy Representative

Mevr. Sarah Xiao
T: +86 186 6170 6163
E: sarahxiao@nbsoqingdao.com

Mevr. Liu Xiaoming
T: +86 159 5480 2164
E: liuxiaoming@nbsoqingdao.com

In opdracht van:
  • Ministerie van Buitenlandse Zaken
Bent u tevreden over deze pagina?