Workshop Intellectueel Eigendom - overzicht van beschermingsvormen
Bent u technisch innovatief ondernemer en benieuwd welke Intellectueel eigendomsrechten uw uitvinding kunnen beschermen? In de workshop 'Hoe bescherm ik het?' op 18 oktober krijgt u een overzicht van alle IE beschermingsvormen. U ontdekt de verschillen tussen bijvoorbeeld octrooi-, model-, merk- en auteursrecht. Hierbij krijgt u levendige voorbeelden.

Het doel is dat u als uitvinder, innovator en/of ondernemer een goed inzicht krijgt in wat u kunt beschermen en hoe die verschillende vormen van bescherming werken. Daar kunt u zowel persoonlijk als zakelijk gebruik van maken. De sfeer is ongedwongen en er is veel ruimte voor vragen en eigen inzichten.
Deze workshop is een samenwerking tussen de Nederlandse Orde van Uitvinders (NOVU) en Octrooicentrum Nederland (OCNL). Van beide organisaties zijn ervaren workshopleiders aanwezig.
Programma
09:30 - 10:00 uur: Inloop
10:00 - 11:00 uur: Deel 1 - Overzicht en voorbeelden
11:00 - 11:15 uur: Koffie/thee
11:15 - 12:00 uur: Deel 2 - Vragen en antwoorden
Aanmelden
Meld u aan via het online aanmeldformulier.
- Ministerie van Economische Zaken