Gulf Business Dialogue 2025

Laatst gecontroleerd op:
26 mei 2025
Gepubliceerd op:
8 mei 2025

Vrijdag 27 juni 2025 vindt de Gulf Business Dialogue weer plaats. Het evenement wordt gehouden in Kinepolis in Utrecht. Kom ook en ga met ons mee op een reis langs zakelijke kansen in de veelbelovende Golfregio. 

Dit evenement zit vol. Wilt u op de wachtlijst? Mail naar bd@rvo.nl.

vrijdag
27 juni
14:00 - 17:30
Aanmelden gesloten

Locatie

Kinepolis Jaarbeurs Utrecht
Jaarbeursboulevard 300
3521 BC Utrecht
NL

Deelname

  • Aanmelding is gesloten
  • Deelname is gratis
  • De voertaal is Nederlands

Organisatoren

  • Ministerie van Buitenlandse Zaken

Wat maakt deze regio interessant?

In de Golfregio liggen talloze kansen voor u als ondernemer, want Nederlandse producten en diensten staan er goed bekend.

In interactieve sessies met regio-experts komt u meer te weten over de zakelijke kansen in de landen van de Golfregio:

Landen in de Golfregio hebben grote ambities als het gaat om verduurzaming, en willen hierin investeren. Hierdoor worden ze minder afhankelijk van de fossiele brandstoffen die traditioneel belangrijk zijn in de regio. In deze Business Dialogue ligt de focus, naast duurzaamheid, op kansen in digitalisering.

Ook als afzetmarkt is de regio interessant. Zo ligt het bbp per hoofd van de bevolking in de regio op een vergelijkbaar niveau als in Europa, en in een aantal Golfstaten zelfs hoger.

Voor wie?

Heeft u interesse in het ontdekken van deze nieuwe, veelbelovende afzetmarkten in de Golfregio? Dan is deze Business Dialogue er voor u. Ook is er speciale aandacht voor starters met internationale ervaring, die nog niet actief zijn in deze regio. Als u al actief bent in de Golfregio en uw afzetmarkt wilt uitbreiden, bent u ook van harte welkom.

We nodigen in het bijzonder vrouwelijke ondernemers uit om deel te nemen. De overheid zet zich in voor meer diversiteit en moedigt daarom ook specifiek vrouwelijke ondernemers aan om de internationale stap te maken.

Waarom meedoen?

Om kansen in de Golfregio te verzilveren, is een goede voorbereiding noodzakelijk. Tijdens de Gulf Business Dialogue delen Golfregio-experts, ambassademedewerkers en internationale ondernemers hun kennis en ervaringen met u. Zo krijgt u tips en tricks van experts en ondernemers die al succesvol zakendoen in Arabische landen.

In 2025 staan verschillende activiteiten op de planning voor de Golfregio, waaronder handelsmissies. Als u deelneemt aan de Business Dialogue, bent u als eerste op de hoogte van de laatste ontwikkelingen. Voor succesvol zakendoen in de Golfstaten is een netwerk en kennis van de regio essentieel.

Bent u die Nederlandse ondernemer die de uitdaging in de Golfregio aandurft?

Doe mee en breid uw kennis uit via:

  • een plenaire sessie met onder meer praktische informatie, actuele ontwikkelingen en tips over de zakencultuur;
  • een interactieve workshop over verantwoord zakendoen en risico's in de Golfregio;
  • een netwerkreceptie met landentafels en gelegenheid om te netwerken met collega-ondernemers en regio-experts.

Programma

Vrijdag 27 juni

  • 14:00 - 14:30
    Inloop
  • 14:30 - 14:45
    Opening en welkom
  • 14:45 - 15:05
    Keynote speech: Zakendoen in de Golfregio in de geopolitieke context
  • 15:05 - 15:30
    Paneldiscussie: Tips & tricks voor zakendoen in de Golfregio
  • 15:30 - 16:00
    Workshop: Kansen en risico's: verantwoord zakendoen in de Golfregio
  • 16:00 - 17:30
    Netwerkborrel en experttafels

Aanmelden

Het maximale aantal deelnemers voor dit evenement is bereikt. Wilt u op de wachtlijst? Mail naar bd@rvo.nl.

Uw registratie wordt eerst beoordeeld voordat u wordt toegelaten. Er wordt gewerkt met een toelatingsbeleid.

Organisatie

Rijksdienst voor Ondernemend Nederland organiseert dit evenement samen met het Ministerie van Buitenlandse Zaken en de Nederlandse ambassadenetwerken in de betrokken landen.

Meer weten?

Heeft u nog vragen? Neem voor organisatorische en logistieke vragen contact op met: 

Joyce van Elck
Business Development Liaison Events, RVO
E: joyce.vanelck@rvo.nl

In opdracht van:
  • Ministerie van Buitenlandse Zaken
Bent u tevreden over deze pagina?